ZAVŘÍT SEZNAM

Můj seznam

MOJE ZAHRADY

Nemáte v seznamu žádné zahrady. Vyberte si v našem katalogu.

Akce, které navštívit

Nemáte vybrané žádné akce. Podívejte se na náš kalendář akcí.

"Projekt je spolufinancován EU z programu Interreg Rakousko-Česká republika."

CZ / DE / EN
CZ / DE / EN
CZ / DE / EN
Zpříjemněte si podzim zajímavými kurzy

Novinky

Zde se nacházíte: Domů / Novinky / Zpříjemněte si podzim zajímavými kurzy

Zpříjemněte si podzim zajímavými kurzy

05. 11. 2018

Podzim je tu a ne vždycky listopadové počasí láká k procházkám po venku. Ale i tak naše zahrady nabízí množství zajímavých aktivit a kurzů, které Vám zpříjemní den a ještě se naučíte nečemu novému nebo si už vyrobíte dárky na Vánoce pro své nejbližší.

Magie podzimu s Bylinkovou zahradou ve Valticích

Přijďte 11. listopadu s průvodkyní Bc. Lenkou Kříčkovou (www.divokalodyha.cz) objevit KOUZLO podzimu a sladit v podzimní náladě barvy, svíčky, hudbu, vůně a bylinky. Na programu bude také zhotovení kouzelnické hůlky, příprava bylinné podzimní harmonizující lázně, bylinné směsi pro prohřátí a povzbuzení a výroba aromaterapeutického oleje proti úzkosti a depresím.

Všechny informace budete mít kouzelně svázané v brožuřekterou si spolu se všemi výrobky odnesete domů. V ceně kurzu je veškerý materiál nutný pro výrobu. Součástí kurzu je podzimní občerstvení z řepy, tuřínu, kukuřice, tykve a bylinné nápoje s jablky, jeřabinami, šípky, dříny a rakytníkem.

Barvy a vůně podzimu vás okouzlí v Otevřené zahradě v Brně

Podzim jede na plné obrátky i v Otevřené zahradě v Brně a připravit se něj můžete v rámci kurzu 22. listopadu. Vytvoříte si přírodní deodorant, který prolomí pochybnosti o tom, že by přírodní prostředek nemohl efektivně účinkovat jako ty z drogérie. A pak i bylinné kapky na podporu imunity a ochranný balzám na rty před mrazem a další. Věděli jste, že konec listopadu je také nejlepší čas na úklid? Je to z důvodu, aby čas Adventu mohl proběhnout v klidu a v tichosti rozjímání. Pro tuhle příležitost si umícháte na kurzu přípravek pro úklid, který je šetrný k přírodě.

 

Novinka předchozí Novinka následující

vyhledávání

archiv

Mapa zahrad

Jižní Morava

58 zahrad